O nás

Abi Nberi pochádza z Maroka ale niekoľko rokov žil v Anglicku, kde získal svoje skúsenosti v oblasti kaderníctva a holičstva. Takmer 10 rokov mal vlastný salón na Liverpool Street v Londýne.

V roku 1999 prišiel prvý krát na Slovensko, kde sa oženil a z manželstva má dve krásne deti, syna Marcusa a dcérku Isabelle.

Po aklimatizovaní sa na Slovensku a hlavne osvojení si slovenského jazyka si v roku 2001 otvoril svoj prvý kadernícky salón v Bratislave – International London Salon v hoteli Danube, kde pôsobil až do roku 2009. Za ten čas si vybudoval bohatú klientelu, ponúkal kvalitný servis, bezplatné poradenstvo a komunikáciu v cudzích jazykoch (ovláda anglický, francúzsky, taliansky, arabský a už aj slovenský jazyk plynule). Vo februári 2009 sa International London Salon presťahoval na Dunajskú ulicu č. 29 v Bratislave, kde pôsobil iba rok hlavne z dôvodu nepriaznivých podmienok pre parkovanie a prístup do salóna.

V roku 2011 získal Abi Nberi krásny priestor v komplexe River Park, ktorý premenil na luxusný salón s rozšírenou ponukou pre kozmetiku a manikúru.

Salón ponúka kvalitný servis pre dámske, pánske a detské kaderníctvo ako aj kozmetiku pre dámy aj pánov a manikúru/nechtový design a pracuje výlučne s kvalitnými produktmi značky L´ORÉAL a MARIA GALLAND.

„Dovoľte, aby sme sa o Vás postarali
v príjemnom prostredí s tým naším najlepším servisom
pri šálke dobrej kávy.”