Kozmetika

Kaderníctvo  |  Kozmetika  |  Manikúra

Vítajte vo svete MARIA GALLAND Paris a svete, v ktorom vnútorná a vonkajšia krása vytvárajú dokonalú synergiu a harmóniu. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je iný, ale všetci chceme rovnakú vec, a to svoju krásu.

 Príbeh MARIA GALLAND

● Ponúkané ošetrenia tváre

 Xilia prístroj

 Depilácia

 Permanentný make-up

● Phytomer

● Systéme Dermatologique

● Živý kyslík

 

 

 

 

 

Príbeh MARIA GALLAND

Začiatok unikátneho úspešného príbehu.

Po presťahovaní s otcom do Francúzska v 60-tých rokoch, bola Maria Galland v kroku s duchom času a snažila sa presadiť svoju avantgardnú víziu zachovať mladistvosť krásy a žiary pokožky. Spoločne s dermatológmi, úspešná tanečníčka vyvinula koncept ošetrenia, tak unikátny ako je sama pokožka. A dodnes, to už je o 40 rokov neskôr, tento koncept ošetrenia vytvára štandard v starostlivosti o pleť.

Pokožka, „mozaika mimoriadne rozmanitých potrieb“.

V parížskej rezidencii Francúzska otvorila kozmetický poradenský servis, v ktorom ponúkla prispôsobenú „krajčírsky ušitú krásu“. Jej túžbou bolo inovovať. Ako prvá zaviedla kozmeticko – personalizované poradenstvo, ktorým sa snažila vyhovieť pokožke každej ženy. Jednotlivé programy ošetrenia, boli a aj sú zacielené na potreby každej jednotlivej oblasti pokožky. Tie sa stretli s rozsiahlym uznaním a čoskoro madam Maria Galland založila svoje prvé vedecké laboratória a výrobné zariadenia. Po krátkom čase v roku 1962 si otvorila svoj prvý salón krásy na parížskej triede Rue Chateaubriand, kde ponúkala produkty a ošetrenia produkované jej vlastným menom.

Vďaka čomu je značka MARIA GALLAND Paris taká výnimočná?

Jedinečná. Náročná. Vzácna. „Mozaika obzvlášť rôznorodých potrieb“. Taká je naša koža. Začiatkom šesťdesiatych rokov toto poznanie umožnilo madam Galland úspešne zavŕšiť jej hľadanie „večnej mladosti“ a bezchybného vzhľadu. Ide o poznanie, z ktorého vychádzala a vychádza „metodika MARIA GALLAND“: presnou analýzou pokožky a osobitným ošetrením každej jednotlivej oblasti kože podľa jednotlivých potrieb sa optimálne zachová krása pokožky. Blahodarné pôsobenie rúk a jemných pohybov odborných kozmetičiek pre značku MARIA GALLAND prináša harmóniu tela, mysle a duše. „Na mieru pripravenú kozmetická starostlivosť“, podobne ako doplňujúce prípravky na ošetrovanie kože určené na použitie doma, možno nájsť vo vybraných kozmetických salónoch, klinikách krásy a v kúpeľoch.

MARIA GALLAND – na každú požiadavku, životný štýl a vek.

Dlhodobo overené klasické ošetrenie pomocou masky MODELLING MASK stelesňuje naše motto, platné už po štyri desaťročia až dodnes. Pokožka sa centimeter za centimetrom ošetruje osobitne zvolenými prípravkami. Čomu vďačí za slávu? Tepelný účinok masky zabezpečuje preniknutie aktívnych zložiek hlboko do kože, kde môžu cielene pôsobiť.

Veda a výskum – cesta k dokonalo ošetrovanej pokožke.

Kvalita a úsilie o dokonalosť nepoznajú hranice: najmodernejšie výskumné laboratória sústavne vyvíjajú cenné ošetrovacie látky, účinné technológie a revolučné zloženia. Partnerská spolupráca s odbornými kozmetičkami pre značku MARIA GALLAND prispieva k nášmu vnímaniu potrieb dnešných mužov a žien v oblasti starostlivosti o pokožku, ktorá je výrazom ich osobnosti. Na základe toho vznikajú produkty a ošetrenia zodpovedajúce skutočným potrebám spotrebiteľov, ktoré predstavujú súčasné trendy a nastoľujú nové štandardy. Naše nároky na vysokú kvalitu zaručujú, že všetky výrobky sú odskúšané pod dermatologickým dohľadom z hľadiska účinnosti a bezpečnosti a pokožka ich mimoriadne dobre zvláda.

MARIA GALLAND dnes.

K dnešnému dňu, cez 10.000 salónov krásy, kozmetických fariem (prenajaté priestory – zastúpenia?) a denných kúpeľov vo vyše 40 krajinách používajú produkty a ošetrenia MARIA GALLAND Paris. Úspech je postavený na dlhoročnej tradícii a dôvere k spoločnosti so silný inovačným duchom, ktorá z nej robí jednu z najmodernejších spoločností v odvetví kozmetiky a krásy. Okrem pleťových a telových produktov a ošetrení, nesmierne rôznorodý produktový sortiment MARIA GALLAND k dnešnému dňu zahrňuje sun care radu (opaľovaciu – ochranu pred slnkom?), make-up radu a koncept ošetrenia vyvinutý špeciálne pre mužov – starostlivosť o pleť pre uspokojenie každej potreby.

MARIA GALLAND s jej mimoriadnym citom pre detail.

Neustále vytvára „Kozmetiku budúcnosti“, tým oslovuje čoraz viac žien a vďaka tomu je v Európe z hradiska predaja N“1.

späť na začiatok

 Ponúkané ošetrenia tváre

Chráňte krásu svojej pokožky!

Početné koncepcie MARIA GALLAND pre kozmetické salóny umožňujú personalizovanú starostlivosť o tvár zohľadňujúc všetky potreby, typy pokožky a vek. Vyskúšajte si kozmetické na mieru pripravené rozmaznávajúce a ošetrujúce kúry s prípravkami MARIA GALLAND PARIS. Rôznorodé kúry na tvár a telo presne vyhovejú vašim želaniam a potrebám pokožky, pričom vo vás zanechajú úžasný pocit úplného uvoľnenia, dokonalého pohodlia a absolútnej pohody.

Ošetrenia tváre

Cocoon Mask ošetrenie.

Srdcom kúry, vytvorenej špeciálne pre všetky typy pokožky s cieľom hydratovať, spevniť a predchádzať starnutiu, maximálne osvieženie a oddych. „Jemnosť a energia“, to je zábalová kúra spájajúca zmes jemných dotykov a masáže s technikou akupresúry. Podporuje metabolizmus a bojuje proti škodlivým účinkom stresu v procese starnutia pokožky.

 Cocoon Hydration  hydratačná zábalová kúra
 Cocoon Firming   liftingová zábalová kúra
 Cocoon Precious  rozjasňujúca zábalová kúra
 Cocoon Nano  regeneračná zábalová kúra
 Cocoon Royal Firming  kráľovská liftingová kúra
 Cocoon Royal Precious   kráľovská rozjasňujúca kúra
 Cocoon zone by zone  aktívne ošetrenie pre citlivé partie
 (oči, pery, krk)

Thalasso Facial.

 Oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami. Hnedé riasy z Bretónska dopĺňajú pleti vlhkosť a bojujú proti stresovým faktorom (slnko, chlad, vietor, ktoré tvoria voľné radikály). Pri tomto ošetrení sa využívajú špeciálne koncentráty (kaviárový, hydratačný, okysličujúci, vitamínový, koncentrát s Aha komplexom), ktoré vytvárajú na mieru určené účinky ošetrenia MG. Koncentráty dokonale ladia s potrebami kože, sú bohaté na aktívne zložky, prispôsobujú sa základným masážam a pripravujú pokožku na aplikáciu masiek.

„Dokonalá synergia a harmónia“

 Thalasso Express  rýchla hydratačná kúra s morskými riasami
 Thalasso Classic  oživujúca hydratačná kúra s morskými riasami
 Thalasso Extra  obohatená hydratačná kúra s morskými riasami 
 Thalasso Clarté  hydratačná kúra s morskými riasami
 pre zrelú mastnú pleť
 Thalasso Hydra Lux   luxusná hydratačná kúra s morskými riasami 

Art de Peau – Art de Peau LUXURY

Kúra Art de Peau v sebe spája výhody rituálu rúk s hlboko sústredenými postupmi.. Omladzujúci ovocný elixír s kyselinami AHA, morskou vodou a kaviárovou kolagénovou maskou harmonicky pracujú na silnom účinku proti starnutiu. Akoby sa pokožka vydala na cestu plnú zmyselných dojmov, znova získava sviežosť svojej mladosti a jedinečné vyžarovanie obnovenej vitality. Obzvlášť posilňujúca dávka krásy. Na celkové dokonalé obnovenie pokožky.

Ošetrenie Art de Peau je určené pre zrelú pokožku.

Ide o intenzívne omladzujúce ošetrenie tváre, v ktorom sa spájajú prínosy manuálneho rituálu s vysoko koncentrovaným zložením. Toto ošetrenie bojuje proti viditeľným známkam starnutia a obnovuje vitalitu a pevnosť kože. Pleť je hebká a žiari. Koža je zregenerovaná a chránená. Známky únavy a stresu za sekundu zmiznú a pokožka má zaručenú okamžitú dávku energie.

Profilift ošetrenie.

Skvelo vyvážený koktejl spevňujúcich dotykov, to je kúra „Profilift“. Dokonalé riešenie pre unavenú pokožku. Kúra je zameraná všetkým stránkam spevnenia pokožky, aby tak harmonicky pomohla znovu vyniknúť kontúram mladistvej tváre. Súhra masážnychtechník a kvalitných produktov zabezpečia vašej pleti veľkolepý pocit pružnosti.

späť na začiatok

 Xilia prístroj

Kolagénová indukčná terapia.

Kolagénová indukčná terapia je spôsob ošetrenia pokožky, podľa nemeckého plastického chirurga, ktoré sa vykonáva  v autorizovaných kozmetických salónoch. Využíva sa pritom malý mechanický valček, na povrchu ktorého sa nachádzajú výbežky ihiel- 192 ihiel v 8 radoch.

Metóda veľmi efektívne navodí a podporí tvorbu vlastného kolagénu. Malé ihličky „rozbijú“ staré kolagénové zväzky. Nový kolagén („šťavnatejšie „bunky“) dokážu viazať viac vody preto pokožke vrátia svieži, mladistvý vzhľad. Už po prvom sedení väčšina klientov vidí pozitívne zmeny, ale ozajstné výsledky nastanú po 3-4 mesiacoch.

Dermarollerom vyvoláme úmyselné mikroranky v pokožke, ktoré odštartujú tvorbu nového kolagénu v hlbších štruktúrach pokožky. Ihličky len porušia povrch kože, preto nie je potrebné hojenie, ktoré by vyžadovalo práceneschopnosť. Malé mikroranky nútia pokožku, aby sa zregenerovala a vytvorila nové, pružné kolagénové vlákna.

Cez kanáliky zvonka vpravujeme veľmi čistý kolagén s oktapeptidom na miorelaxáciu svalového napätia na zvyšovanie účinku celej terapie.

Ošetrenie zahŕňa:
• Kompletné odlíčenie pleti
• Aplikácia séra kyseliny hyaluronovej
• Použitie valečka – indukčná terapia
• Sérum
• Maska – podľa typu pleti
• Laser, Blue Light
• Denný krém
• Očný krém
Doporučená frekvencia ošetrení:
6-10x; 1xtýždenne
Kontraindikácie:
• Cukrovka
• Pacient, ktorý má nábeh na keleoidné jazvy

Rádiofrekvencia:

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia jej povrchovej vrstvy. Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá asi 25 minút a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými tzv. fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou za asistencie vákua oveľa účinnejšie.

Ošetrenie zahŕňa:
• Kompletné odlíčenie pleti
• Aplikácia séra
• Použitie rádiofrekvencie – prístroj Xilia
• Sérum
• Maska – podľa typu pleti
• Laser, Blue Light
• Denný krém
• Očný krém
Doporučená frekvencia ošetrení:
6-10x; 1xtýždenne
Kontraindikácie:
• Kardiostimulátor
• osoby s veľkými metalickými implantátmi
• počas gravidity
• vážne formy diabetes
• pri flebopatiach a kolagenoplatiach
• závažné kardiovaskulárne ochorenia
• vysoký krvný tlak
• počas terapie retinoidmi
• dermatitída, infekčné ochorenie pokožky
  pri čerstvých poraneniach pokožky

Mikrodermabrázia – vyrovnávanie nedostatkov pleti:

Diamantovú mikrodermabráziu je možné aplikovať na všetky druhy pleti, dokonca aj na veľmi citlivú pleť.  Samotná metóda spočíva v jemnom obrusovaní najvrchnejšej vrstvy pokožky a dochádza k nasledujúcim účinkom:

• odstraňujú sa odumreté bunky
• podporí sa produkcia nových buniek aj v najhlbšej vrstve kože
• stimuluje sa tvorba kolagénu
• podtlaková masáž vykonáva okamžitý lifting
• zjemňujú sa rozšírené póry a jazvy po akné
• odstraňujú sa drobné vrásky, pigmentové či starecké škvrny

Odstránenie povrchových zrohovatených buniek je dôležité nielen pre vyhladenie pleti, ale aj zo zdravotného hľadiska. Ak epiderma zhrubne a odumreté bunky na povrchu sa neodstránia, nastáva blokovanie prieniku akýchkoľvek účinných látok aplikovaných na pleť ho hlbších vrstiev epidermy, a tým aj ten najluxusnejší prípravok nemá šancu pôsobiť, látky sa nevstrebávajú, pokožka sa upcháva, nedýcha a nastávajú problémy s akné. Po ošetrení diamantovou mikrodermabráziou, ktoré je celkom bezbolestné, je pokožka lepšie prekrvená, povrchová vrstva je zbavená nečistôt a pripravená na prijatie účinných látok. Konečne je pleť oslobodená od odumretých buniek a môže opäť voľne dýchať! Ako špongia vsaje všetky aplikované látky a tie prenikajú hlboko do tkaniny. Pleť je pripravená na tvorbu nových buniek a zmenená už pri prvom ošetrení. Výhodou diamantovej mikrodermabrázie je aj to, že klientka sa hneď po ošetrení môže vybrať do spoločnosti.

Ošetrenie zahŕňa:
• Kompletné odlíčenie pleti
• Obrusovanie pleti diamantovým nástavcom – podľa typu pleti
• Sérum
• Maska – podľa typu pleti
• Laser, Blue Light
• Denný krém
• Očný krém
Doporučená frekvencia ošetrení:
6-10x; 1xtýždenne
Kontraindikácie:
• Keleoidné jazvy
• Akné v zapálenom štádiu
• Aktívna rosacea
• Ekzém, dermatitida, rakovina kože
• Vírusové či cievne ochorenia, bradavice
• Hepatitida, AIDS

Lifting:

Elektrolifting patrí medzi účinné programy, ktoré dokážu obmedziť viditeľné prejavy starnutia, zachovať pružnú pleť a mladistvý vzhľad. U ošetrenia tváre sa elektro-stimulačný prúd používa k dosiahnutiu účinku liftingu toľko vyžadovaného u všetkých ošetreniach proti starnutiu. Svalová elektro-stimulácia napína tvárové svaly, ktoré sú oporou kožnej štruktúry.

Lift znamená zdvihnúť, povzniesť… Elektrolifting sa zameriava teda na pevnosť svalov, zlepšuje ochabnutosť, zvädnutosť a unavenosť pleti, ale tiež v spojení s galvanickým prúdom podporuje výživu buniek. To všetko prináša vypínajúci účinok. Elektrolifting aplikujeme prostredníctvom tzv. nízkofrekvenčných mikroprúdov, ktoré dokážu účinne stimulovať:

• epidermis
• dermis
• svaly

Tieto prúdy prenikajú do organizmu pomocou dvoch kovových elektród prostredníctvom vodivého gélu. V kozmetickej praxi uprednostňujeme gély, ktoré sú obohatené aktívnymi zložkami, napr. hydratačnými, výživnými, protivráskovými. Na pleti prevádzame elektrolifting pomocou špeciálnych manipulačných ťahov. Výsledky sú vidieť už po 1 – 4 sedení, ale až po 10 dňovej kúre zaisťuje elektrolifting stabilné zlepšenie vzhľadu pokožky.

Efekty elektroliftingu:
• stimulácia mikrocirkulácie
• zlepšenie metabolizmu v bunkách
• okysličenie pokožky
• podporuje tvorbu kolagénu a elastínu v pleti
• aktivácia lymfatického systému a odstránenie škodlivých látok
Indikácia:
• ochabnutá pleť
• predčasne zostarnutá pleť, protivráskové ošetrenie
• stopy únavy a stresu
• ideálne pre vyčerpaných, nervóznych a stresovaných ľudí
• ako doplnok tonizačného ošetrenia
Ošetrenie zahŕňa:
• Kompletné odlíčenie pleti
• Elektrolifting za pomoci prístroja Xilia
• Sérum
• Maska – podľa typu pleti
• Laser, Blue Light
• Denný krém
• Očný krém

Kontraindikácia:

osoby ktoré majú kardiostimulátor

Metódy elektroliftingu: Stimul:

Bipolárna elektrostimulácia, ktorá sa vykonáva špeciálnou hlavicou. Slúži na tonizáciu a selektívne spevnenie svalových skupín ako aj pokožky tváre.

Metódy elektroliftingu: Veľký lifting:

Ide o kozmetický lifting na vyhladzovanie vrások bez skalpelu. Elektro-lifting pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prívod výživných látok, revitalizuje a okysličuje tkanivá. Pokožka ostane hladká, napnutá, zmiznú jemné vrásky. Unikátne ošetrenie do rúk profesionálov. Doporučená frekvencia ošetrení: 10x; 2xtýždenne

Xilia prístroj ďalej ponúka:

Air massage:

Jemná vákuová podtlaková masáž , ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu.

Hydratácia:

Kontrola hydratácie pokožky-umožňuje meranie hydratácie pokožky. Umožní vhodný výber produktov a správnu voľbu typu kozmetického ošetrenia, ako aj kontrolu dosiahnutých výsledkov.

Iontoforéza:

Slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na iontoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociáce. Ošetrenie sa doporučuje hlavne pri problémovej a starnúcej pleti v kombinácií s ostatnými vybranými funkciami stroja.

Dezinkrustácia:

Jedná sa o metódu, ktorá využíva galvanického prúdu k dosiahnutiu hĺbkového čistenia zvlášť u mastného typu pleti. Cieľom je zmierniť nadmernú mazovú sekréciu. Dezinkrustácia je založená na chemickej reakcii nazývanej saponifikácia – mastné kyseliny z mazu sa kombinujú so zásaditými a dôjde k vytvoreniu „mydla“ ktoré následne veľmi ľahko z pokožky odstráni. Celkovo sa tak podporuje hĺbkové čistenie pleti.

Blue Light:

Modré svetlo – BLUE LIGHT otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch. Obsahuje špeciálne LED svetlá vo veľkom množstve s vysokým výkonom s vlnovou dĺžkou 415-485nm

Všeobecné účinky modrého svetla:
• má vysoké protizápalové a antibakteriálne účinky
• znižuje tvorbu zápalových markerov pri akné

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení – dochádza k zlepšeniu zápalových stavov na pokožke.

SCIN SCRUBBER:

 
Scin scrubber:
• bezbolestné hĺbkové čistenie
• patrí k najvyhľadávanejším prístrojom v kozmetike.
• alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient
• Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo.
• Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie
• Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke
• Pomáha revitalizovať pokožku
 
Scin scrubber Prístroj vykonáva niekoľko funkcií:
Exfoliácia: povrchový peeilng, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia. odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.
Cleansing: Hĺbkové čistenie je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia – cleansing – pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom. K hĺbkovému čisteniu a peelingu používa špeciálny prípravok LOTION DESINCRUSTANTE, ktorý ešte zvyšuje účinnosť ošetrenia.
Tonizácia: Pri tejto funkcií sa využíva mikromasážny účinok ultrazvukovej sondy. Revitalizuje a dynamizuje pokožku a viditeľné výsledky sú hlavne pri vráskach. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a penetrácia účinných látok.
ImageLifting a vpravovanie látok: Je to aktívna kombinácia ultrazvuku a ionoforézy na vpravovanie účinných látok. Ak sa vhodne zvolí produkt, napr. SERUM ENERGIE EXTREME , dochádza hneď po prvom sedení k výraznej hydratácií a k zjemneniu vrások

späť na začiatok

 Depilácia

Depilácia

teplým voskom slúži na dočasné odstránenie chĺpkov aj s korienkami z pokožky. Takto ošetrené miesta vydržia bez chĺpkov 3-4 týždne. Teplým voskom sa dá depilovať takmer každá ľubovoľná časť nielen ženského ale aj mužského tela. V našom salóne štandardne depilujeme u mužov: chrbát, hruď, podpazušie, ruky aj nohy. U žien ponúkame okrem depilácie celého tela aj depiláciu tváre a Brazílsku, či Hollywoodsku depiláciu.

Brazílska depilácia

ponúka dlhodobé riešenie odstránenia chĺpkov z oblasti bikín. V Brazílii sa stala populárnou v 90tich rokoch a neskôr aj u žien ostatných kútov sveta. Prišla teda v čase, kedy sa mikrobikiny a tango nohavičky stali povinnou výbavou každej Brazílčanky a vyriešila otázku ako dlhodobo a úplne odstrániť neestetické ochlpenie intímnych partií.

Hollywoodska depilácia.

Tento druh depilácie spočíva v úplnom odstránení ochlpenia v oblastí bikín až na tenučký pásik smerujúci od pupka nadol.

späť na začiatok

 Permanentný make-up

Tetovanie.

Čoraz viac žien podlieha čaru permanentného make-upu. Vydrží až 5 rokov. Používa sa v dekoratívnej i korektívnej  kozmetike. Robí sa prírodným pigmentom z antialergických prírodných farbív. Zákrok je veľmi jemný, môžu ho absolvovať mladé slečny, ako aj ženy v dôchodku. Obľúbený je najmä medzi ženami, ktoré žijú hektický život a nemajú čas ráno stáť pred zrkadlom. Tento spôsob líčenia je vhodný na vytvarovanie, zvýraznenie a skorigovanie obočia, očí a pier.

Obočie.

Chĺpky obočia často zarastajú nepravidelne alebo riedko, napr. pri stálom a nesprávnom vytrhávaní. Farbenie je len krátkodobým riešením, tak na 4 týždne.    Preto metóda permanentného make-upu je jednoducho ideálna. Po konzultácii a predkreslení sa vpravuje pigment do obočia špeciálnym prístrojom do želaného tvaru. Chĺpky sa neodstraňujú a ani neholia a tým vyzerá obočie jednotnejšie a prirodzenejšie.

Očné linky.

Tetovanie hornej a dolnej očnej linky zvýrazňuje vyžarovanie Vašich očí. Môžete sa rozhodnúť pre tenké očné linky, ktoré sa pigmentujú medzi riasy a tým budú pôsobiť hustejšie, alebo pre nápadnejšie linky, ak ste zvyknutá na očný dekoratívny make-up. Budete nadšená. Konečne žiadna rozmazaná očná linka v každodennom zhone, práci, či športe alebo opaľovaní. Obzvlášť je to ideálne pre ženy s okuliarami, pre ktoré je líčenie očí obtiažne.

Pery.

Najprv Vám budú predkreslené kontúry pier. Exkluzívna špecialita tejto metódy sú „plnovytieňované pery“. Taktiež Vám splní sen zvodných a nápadných úst. Farebná paleta siaha od prirodzenej farby pleti až po módnu bronzovo/hnedastú. Konečne žiadne nepohodlné dokresľovanie Vašich pier ceruzkou – úplne jedno v akej situácií. Vaše ústa pôsobia stále krásne, sviežo a prirodzene.

Tetovanie.

Ste, alebo sa cítite mladá? Páči sa Vám tetovanie tela, no obávate sa čo bude v neskoršom veku? Nič to aj pre Vás tu máme riešenie formou permanentného make-upu. Obrázok, ktorým by ste si chceli skrášliť telo vytetujeme prírodným pigmentom. Tento pigment je na prírodnej báze a neobsahuje kovy na rozdiel od trvalých pigmentov ktoré sa používajú v tetovacích salónoch a vydržia po celý život. Obrázok vydrží 5 až 8 rokov, nerozmazáva sa, postupne sa vstrebáva do pokožky, bledne. Tetovanie je minimálne bolestivé a nevpichuje sa až tak hlboko do pokožky ako trvalý pigment.

Vyberte si obrázok z nášho bohatého katalógu.

späť na začiatok

 Phytomer

PHYTOMER je pevná rodinná firma založená v Bretónsku v roku 1971 Jeanom Gédouinom.

V roku 1972 spoločnosť PHYTOMER vynašla morskú kozmetiku. Jedná sa o novú formu starostlivosti, ktorá ponúka to najlepšie z mora pre krásu.

Produkty starostlivosti o tvár a telo kozmetiky PHYTOMER sú inovačné, relaxačné a extrémne účinné, je to pozvánka k tomu, aby ste sa cítili dobre, ponorili sa do mora a získali zdravú, prirodzenú a dlhotrvajúcu krásu.

Spoločnosť PHYTOMER pozostávajúca z vyše 20 vedcov, ktorí sú expertmi v biológii zameranej na pokožku, pracuje na objavovaní nových aktívnych morských prvkov a vyvíja veľmi účinné výrobky pre zmysly. Výskumné a výrobné metódy sú zárukou kvality, ktorej sa nedá nič vytknúť a optimálnej tolerancie pri rešpektovaní morského prostredia.

 • Prvá značka zameraná na liečivý účinok morskej vody
 • Pokrokový lekársky výskum v oblasti skúmania účinkov morskej vody 
 • 104 stopových prvkov potrebných pre život
 • Podobné minerálne zloženie ako ľudská krv 
 • Bezpečná, prírodná a účinná kozmetika 
Jedinečná filozofia krásy:
 OCEÁN        Pravá morská značka
 VEDA  Vedecký prístup k prírode 
 KRÁSA  Neustály prístup ku kráse

Zrodená z mora

PHYTOMER získava z mora najcennejšie aktívne látky
OLIGOMER – symbolický aktívny prvok

Oligomer® je koncentrát čiastočne vysušenej morskej vody, čo je exkluzívny postup, ktorého tajomstvo výroby si Phytomer stráži už 40 rokov. Oligomer® obsahuje všetky aktívne zložky z morskej vody a najmä 104 oligo-prvkov, ktoré sú nevyhnutné pre rovnováhu a vitalitu organizmu. Phytomer OLIGOMER® je obsiahnutý vo väčšine výrobkov na tvár a telo a dodáva pleti mineralizačné vlastnosti z mora, čím ju posilňuje a dodáva jej energiu.

• Mineralizácia, vyváženie organizmu
• Relaxačný, antistresový účinok
• Výrazná posilňujúca vlastnosť 
• Výkonný nositeľ účinných zložiek 
• Udržiavanie vyváženosti pokožky 

Zameraná na more

PHYTOMER pozoruje morský svet a inšpiruje sa ním
MORSKÝ BIOMIMETIZMUS – vedecký prístup

Vedecký prístup PHYTOMER študujú komplexné obranné systémy rias a morských rastlín, ktoré prežívajú v nepriateľskom prostredí /vlny, UV lúče, znečistenie/. Vyberajú najdokonalejšie aktívne prvky, ktoré sú schopné reprodukovať tieto prínosné procesy na pleti a integrujú ich do vysoko prepracovaných prípravkov.

 • Morské riasy a ľudská pokožka sú vystavované podobným nepriaznivým 
   vplyvom životného prostredia
 • Morské riasy a ľudská pokožka majú veľmi podobné chemické zloženie
 • Účinné zložky majú na ľudí blahodarný účinok
 • Firma PHYTOMER sa nesnaží znovu objavovať zázraky prírody,
   jednoducho ich využíva

PHYTOMER využíva morské zdroje rozumne a s rešpektom
MORSKÁ BIODIVERZITA – dlhodobý záväzok

PHYTOMER medzi prvými začal využívať kultúru rias pre kozmetické použitie v rámci programu šľachtenia na morskej ploche so 70 hektármi v chránenej oblasti. Tento program zahŕňa najmä druhy, ktoré sú na vymretie, a ktoré následne môžu byť vrátené do prírodného prostredia. Filtračné záhrady sú ďalším konkrétnym príkladom záväzku spoločnosti PHYTOMER. V rámci dômyselného ekologického systému, ktorý je 100% prírodný , je možné výhradne vďaka miestnym rastlinám, ktoré odstraňujú znečistenie, spracovať odpadovú vodu bez pridania akéhokoľvek chemického rozpúšťadla, na výrobu produktov.

Ochrana morského ekosystému
• Používanie roztokov neškodných pre zdravie a životné prostredie
• 100% prírodný proces spracovania odpadovej vody – Filtračné záhrady 
• Exkluzívne využívanie miestnych druhov rastlín
  /kosatec, mäta, trstina, vŕba/
• Bez pridania akýchkoľvek chemických látok 
  s ohľadom na biodiverzitu
Majstrovský zvládnutý výrobný proces
• Lyofilizácia je technika vysušovania mrazom –
  zachováva všetky cenné prvky
• Zložky sú 100% zachované v „pozastavenom živote“
• Nákladná a komplikovaná technika

 
Komplexné profesionálne ošetrenie
Profesionálna starostlivosť o tvár
 
 Saewater Pearls  Hydratačná a osviežujúca starostlivosť, hydratuje
 Extended Youth   Starostlivosť proti starnutiu, na korekciu vrások 
 Douceur Marine   Upokojujúca starostlivosť, posilňuje a upokojuje 
 Marine Breeze   Okysličujúca starostlivosť, okysličuje a energizuje
 Radiant Eye Contour   Starostlivosť o očné kontúry 
 Skin Escape For Men  starostlivosť pre mužov, hydratačná, upokojujúca, 
 okysličujúca a omladzujúca starostlivosť
 
Saewater Pearls
Hydratačná a osviežujúca starostlivosť

Cieľ – dehydratovaná a suchá pokožka

Výrazne a dlhodobo zlepšuje viazanie vody v pokožke, pokožka je po ošetrení hebká a ideálne chránená. Originálna masáž s mešcami a kaviárom z rias, tvorba morských perál. Pre väčšie uvoľnenie si užite masáž chrbta a detoxikačnú kúru za pomoci samozahrievacieho detoxikačného bahna.

Extended Youth
Spevňujúca starostlivosť na korekciu vrások

Cieľ – prvé známky starnutia, zrelá pokožka

Zachováva a znovu nachádza mladosť pleti, oddiali prvé známky starnutia, obnovuje rovnováhu, regeneruje, spevňuje pleťový tonus, pevnosť a hutnosť pleti. Zamerané na hlboké vrásky a obrysy tváre.

Douceur Marine
Upokojujúca starostlivosť, posilňuje a upokojuje

Cieľ – citlivá pokožka

Upokojuje, zníži začervenanie, zlepšuje cirkuláciu krvi. Prispieva k zníženiu citlivosti a zvýšeniu obranyschopnosti epidermy. Prístav pohody a pokoja pre citlivú pokožku.

Marine Breeze
Energizujúca a Okysličujúca starostlivosť

Cieľ – zmiešaná, mastná pokožka, pokožka s nedostatkami, zaťažená pokožka fajčiarov a ľudí z miest, ochabnutá pokožka

Dokonale vyčistí, zmatnie a normalizuje pleť, má skvelú regulačnú a vyrovnávajúcu schopnosť na nadmernú tvorbu kožného mazu. Detoxikuje a okysličuje, získava zdravý jas pokožky.

Radiant Eye Contour
Starostlivosť o očné kontúry

Cieľ – vrásky a mimické vrásky okolo očí, tmavé kruhy a opuchy, unavené oči

Celková starostlivosť o očné okolie. Odstraňuje známky únavy, redukuje vrásky a mimické vrásky. Uvoľňuje a upokojuje.

Skin Escape For Men
Starostlivosť pre mužov hydratačná, upokojujúca, okysličujúca a omladzujúca starostlivosť

Cieľ – Všetky typy pokožky, všetky vekové skupiny

Detoxikácia, hĺbkové čistenie, žiarivá pokožka. Veľmi účinná starostlivosť šitá na mieru – hydratačná, upokojujúca, okysličujúca a omladzujúca, navrhnutá pre mužskú pokožku a prispôsobená všetkým potrebám.

späť na začiatok

 Systéme Dermatologique

Vysoko efektívny systém starostlivosti

Krok za krokom k dokonalosti

SYSTÉME DERMATOLOGIQUE od MARIE GALLAND je dermo-kozmetický systém starostlivosti o pleť, ktorý patrí do novej generácie kozmetických produktov. S týmto efektívnym systémom starostlivosti MARIA GALLAND plní sny večnej mladosti a bezchybnej krásy, ktorá charakterizuje spoločnosť, v ktorej žijeme. SYSTÉME DERMATOLOGIQUE bol vyvinutý pre veľmi špecifický okruh klientov – pre tých, ktorí chcú:

 NAJLEPŠIE VÝSLEDKY V ČO NAJKRATŠOM ČASE 
VÝSLEDKY, KTORÉ JE OKAMŽITE CÍTIŤ
VÝSLEDKY, KTORÉ JE OKAMŽITE VIDIEŤ
OBNOVENÚ KRÁSU A MLADOSŤ

„Pomáha koži pomôcť si“ – Pleť moderného človeka si tiež vychutná SYSTÉME DERMATOLOGIQUE!

SYSTÉME DERMATOLOGIQUE za zameriava na podstatu – na to, čo vie pokožka najlepšie! V súlade s princípom „pomáhať pokožke, aby si vedela pomôcť sama“ Produkty neobsahujú parabény, parafíny ani farbivá a sú dermatologicky testované.

SYSTÉME DERMATOLOGIQUE sa nezaoberá vekom klientov, ale individuálnym stavom ich pleti. Je takisto ideálny ako preventívna starostlivosť.

So SYSTÉME DERMATOLOGIQUE však MARIA GALLAND urobila jeden dôležitý krok vpred: napríklad pri chirurgickom liftingu tváre sa pokožka našponuje a uvoľnené, nadbytočné tkanivo sa odstráni, ale stav samotnej pokožky nemožno ovplyvniť. Dokonca aj pomocou dermabrázie (obrusovaním pleti) je len krátkodobá možnosť jej ovplyvnenia. SYSTÉME DERMATOLOGIQUE koncept starostlivosti však na druhej strane pracuje inak! Nielenže podporuje pokožku v jej regeneračnom procese, ale takisto jej neprestajne dáva impulzy pre aktivitu a stará sa o jej dermokozmetické potreby s dlhodobým účinkom.

Požiadavky každého klienta môže kozmetická špecialistka individuálne naplniť s veľkou rozmanitosťou možných ošetrení:

PREVENTÍVNA STAROSTLIVOSŤ NA UDRŽANIE FUNKCIÍ PLETI
REGENERÁCIA VRCHNÝCH VRSTIEV KOŽE
DLHOTRVAJÚCA AKTIVÁCIA FUNKCIÍ PLETI
ZJEMNENIE ŠTRUKTÚRY PLETI
REDUKCIA PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
NORMALIZÁCIA PROBLÉMOVEJ PLETI
POSILNENIE CITLIVEJ PLETI
POMOC PRE PODRÁŽDENÚ POKOŽKU
ZAMEDZENIE STARNUTIU PLETI (ÚČINOK PROTI STARNUTIU)
ZNIŽOVANIE OXIDAČNÉHO STRESU
SPRIEVODNÁ LIEČBA PRED A PO CHIRURGICKOM LIFTINGOVOM ZÁKROKU
SPEVNENIE KOŽNÉHO TKANIVA

FORMULA ß-GHFx

FORMULA ß-GHFx je základnou prísadou všetkých produktov SYSTÉME DERMATOLOGIQUE, ktoré svojou čistotou a kvalitou spĺňajú vysoké štandardy MARIE GALLAND.

Formula ß~GHFx poskytuje pleti impulz, aby sa zas stala aktívnou a „pomáha pleti, aby si pomohla sama“. Formulu vytvorila sama MARIA GALLAND a je to jedinečný komplex. Je to kľúčový komponent a základný prvok vo všetkých produktoch v systéme.

Účinky:
• Zlepšuje obnovovanie buniek
• Posilňuje pokožku 
• Podporuje funkcie pokožky
• Aktivuje bioenergetické regeneračné procesy
• Vitalizuje pokožku
• Zlepšuje dýchanie pleti
• Zlepšuje pevnosť pokožky
• Neutralizuje cudzie látky zo škodlivých vplyvov prostredia
• Zlepšuje sebaochranné mechanizmy samotnej pleti
• Redukuje podráždenie
• Chráni pred oxidačným stresom
• Zlepšuje elasticitu a pružnosť
• Prídavný zvlhčujúci faktor

späť na začiatok

 Živý kyslík

Kyslík, ktorý lieči.

Ponúkame Vám „Živý kyslík“, patentovaný spôsob liečby a prevencie, pomocou ktorého:

• zlepšíte fungovanie metabolizmu
 podporíte svoju prirodzenú obranyschopnosť a imunitu
 oddialite prejavy starnutia
 oddialite prejavy starnutia

A to všetko na 100 % prírodnej báze ionizovaného kyslíka.

Preto už nemusíte navštevovať každú chvíľu prímorské krajiny, či zakaždým vysokohorské prostredie v tejto hektickej dobe.

Živý kyslík je tu priamo pre Vás v našom salóne!

späť na začiatok